Orka

Orka

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Muhasebeyi Bize Bırakın

Orka Bilgisayar, ilk zamanlarında, “Mali Müşavir Bürolarına” yönelik yazılımlar geliştirerek çalışmalarına başlamıştır.

Daha sonraki yıllarda ise, Ticari Firmaların Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Finans Departmanların da çözümler üretmiştir. Yazılım sektöründe 30 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz.

ORKA Global Ekonomik zeminlerde; sektöründe en iyi olmayı hedefleyerek, hitap ettiği kitleye “en iyi” deneyimini yaşatmak ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak, konusunda lider olmayı hedeflemiştir.

Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda yazılımlar üretmeye çalışmaktadır. Kalite iletişim konusundaki azami hassasiyeti ile beğenilen şirketler arasında yer almaktadır. Sektöründe yenilikçi girişimleri ile öncü ve farklı olmanın gururunu taşımaktadır.

Özellikle Firmaların Muhasebe/İnsan Kaynakları Departmanların da ve Mali Müşavirlik Büroların SGK, İŞKUR, GİB, vs.. resmi bildirimleri konusunda çok uzmanlaşmıştır.

Ayrıca Orka, KOBİ’ler için geliştirdiği Ticari Yazılım ile anında kâr-zarar, finans, resmi muhasebe, personel, bütçe gibi konularda firmalar uygun çözümler üretmiştir.

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye….  tüm e-Çözümleri kullanıcılarına sunan ve bu çözümleri e-Defter yazılımıyla bağlayarak tüm e-Dönüşüm çözümlerinde de, çok farklı hızlı çözümler üretmiştir.

Orka Bilgisayar, en son teknolojileri kullanarak, değişen kanun ve tebliğlere göre yazılımlarını güncel tutarak, kullanıcıların her zaman beğenisi kazanmıştır.

 

Yayınlandığı Tarih

Orka Akademi İnternet Sitesi Hakkında…

 Merhaba,Bu sitenin kuruluş amacı sadece “ORKA” ...

Leave a Comment